אודות Dead Sea Minerals

DSM קוסמטיקה טבעית - מוצרי ים המלח המיוצרים על ידי מדעני Mon Platin פותחו עבור כל מי שמכיר בערכו של הטבע בטיפול מקיף בעור.

מוצרי DMS פותחו על בסיס הבוץ  והמינרלים הייחודים של ים המלח בשילוב מרכיבים מן הטבע המעניקים הזנה והגנה מושלמת על עור הפנים, הגוף והשיער. אנו מזמינים אותך לחוות בפרטיות, בביתך שלך עם תכשירים המשלבים מתנה נהדרת זו של הטבע עם הטכנולוגיה המתוחכמת והמדע הקוסמטי העכשוויים והמתקדמים ביותר.

כל מוצרי האיכות המיוצרים על ידי Mon Platin כפופים לנוהלי בקרת איכות מחמירים המשקפים את מחויבותה המתמשכת של החברה ליצירת מוצרי בריאות ויופי מעולים.

ים המלח

שמו של ים המלח, המקום הנמוך ביותר בעולם, הלך לפניו עוד בתקופתו של אליהו הנביא. ים המלח, שהיה ידוע במשך אלפי שנים בזכות יכולותיו יוצאות הדופן, מהווה מקור ייחודי של בריאות ויופי. ריכוזים גדולים של מינרלים שהצטברו במשך מיליוני שנים נחבאים במעמקיו. מגוון המינרלים המצויים בים המלח, העולה בעושרו על כל מקור טבעי אחר בעולם, כולל כמויות עצומות של אשלגן, מגנזיום, נתרן, קלציום וכלוריד. מאז העת העתיקה משך שמו הטוב של ים המלח נחילי מבקרים מכל קצוות תבל. כולם נהנו מתכונותיו המבריאות ומהשפעתו המייפה על העור.